Bulur Hizmetlerimiz

Oto Kuaför

 • Oto Kuaför Nedir, Bulur’da Hangi Oto Kuaför Hizmetleri Var?

  Bulur üyelerine özel sunduğumuz bakım hizmetlerine Oto Kuaför diyoruz. Türkiye ve dünya genelinde otomobil koruma sektörünün lider markası Ziebart ile olan ortaklığımızla size en kaliteli Oto Kuaför hizmetlerini sunuyoruz.

  Siz de çok uygun fiyatlı Oto Kuaför hizmetlerimizden yararlanın, otomobilin yepyeni olsun!

  Oto Kuaför kapsamında sizlere sunduğumuz hizmetler şu şekildedir:

  - Diamond Gloss Boya Koruma: Otomobillerin boyasını mükemmel bir şekilde korumak üzere yaratılmış bir uzay çağı teknolojisi ürünüdür. Ziebart tarafından uzun AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilmiş ve 2001 yılında patenti alınmış Diamond Gloss® Oto Boya Koruma Sistemi, dünyada sadece Ziebart lisansörleri tarafından uygulanmaktadır. 2000 'li yılların zorlu çevre şartlarını göz önüne alarak otomobillerinin boyasını gerçek anlamda korumak üzere hazırlanmış olan bu formül, sertifikalı Ziebart teknisyenlerince profesyonel yöntemlerle uygulanır. Boya yüzeyinde asit yağmurlarının ve tuzların, su lekeleri, birçok kuş türünün pislikleri, hava kirliliği, böcek yapışmaları, ağaç reçinesi ile çamur ve kirin meydana getirdiği tahribatı yüksek oranda önler. Ayrıca boyayı sarartıp solduran zararlı güneş ışınlarını bloke eden özel bir ultra-viyole filtre maddesi içerir.
  - Express Cila: Express cila uygulamasında otomobilin dışı basınçlı su ve konsantre şampuan ile yıkama eldiveni kullanılarak yıkanır ve iyice durulanır. Bu aşamada jantlar ve lastikler de yıkanır temizlenir. Yıkama sonrası araç kurulanarak Ekspres Cila işlemine hazır hale getirilir. Otomobilin içi, koltukları, halıları üç motorlu elektrik süpürgeleri ile temizlenir, ön pano, kapı döşemeleri temizlenir. Otomobilin dışı Orbital makinesi kullanılarak mevsimlik cila ile parlatılır. Camlar içten ve dıştan temizlenir. Lastiklere lastik siyahlatıcı/besleyici uygulanır.
  - Z-Gloss 3 Normal Sedan Seramik Boya Koruma: Z-GLOSS Nano Seramik Kaplama, Ziebart’ın 50 yılı aşkın deneyimi ile harmanlanan araştırmalarının sonucunda ortaya çıkan, araç yüzeyinin korunmasına yönelik bir nano teknoloji ürünüdür. Z-Gloss Nano Seramik Kaplama, hidrofobik (su itici) olma özelliği ile birçok zararlı maddeyi aracınızın yüzeyinden uzak tutar. Aracınızın boyasına ve görünümüne zarar veren kuş pisliği, ağaç reçinesi, çamur, sinek ve böcek kalıntıları, asit yağmurları, yol tuzları, endüstriyel atıklar ve daha başka birçok etkene karşı dayanıklı ve koruyucudur.
  - Döşeme, Halı ve Vinil Kaplama: Otomobilin değerli iç döşemesini kalıcı lekelerden korumak üzere hazırlanmış özel bir sistemdir. Bu sistemde, koltuklara, kapılardaki kumaş döşemelere, yer ve bagaj halılarına uygulanan Ziebart''ın özel tekstil koruyucu maddesi, hem yağ, hem de su bazlı maddelerin kumaşın liflerine nüfuz etmesini önler. Bu koruyucu madde, kumaşın renginde, dokusunda, yumuşaklık ve esnekliğinde herhangi bir değişiklik yapmaz. Vinil yüzeylere uygulanan toz itici özellikteki vinil koruyucu ise, bu yüzeylere herhangi bir parlaklık vermeden toz ve kirin gözeneklere işlemesini önler, güneşten bozulmalarını engeller. Ömür Boyu Garanti ile uygulanır ve bu garanti, otomobili ikinci el olarak satın alan kişiye tüm hakları ile devredilir.
  - Ses Yalıtımı Sistemi: Günümüz otomobil teknolojisinde yakıt ekonomisi sağlamak amacıyla daha ince saç ve daha az ses emici malzeme kullanılması, yolculuk sırasında aracın kabinine daha çok yol ve tekerlek gürültüsü girmesine neden olmaktadır. Ziebart Ses Yalıtım Sistemi bu gürültüyü marka ve modele bağlı olarak hem %60 oranına kadar azaltır, hem de gövde altındaki tüm yüzeyleri yoldan gelen çamur, kum ve çakılın darbe ve aşındırmasına karşı mükemmel bir şekilde korur. Otomobilin altında gözle görülen tüm yüzeyler, patentli Ziebart Ses Yalıtım Maddesi ile kaplanır. Ziebart Ses Yalıtım Sistemi, az bir ücretle her yıl yenilenebilen Ömür Boyu Garanti ile sunulur ve otomobili ikinci el olarak satın alan kişiye de aynen devredilir.
  - Tüm Gövde Pas Önleme Sistemi: Otomobillerin en çabuk paslanan ve çürüyen yüzeylerini korur. Ziebart’ı bugünlere getiren dünyanın en etkili patentli pas önleme maddesi ile yapılır. Kışın yollara atılan tonlarca tuz, aracın altına yapışan ve zamanla biriken çamurların içerdiği mineraller, otomobilin altındaki yüzeylere ve kapalı bölmelere saldırır ve zamanla paslanmaya neden olur. Tüm otomobil üreticileri, kullanma talimatlarında otomobilin bütün alt yüzeylerinin yılda birkaç kez basınçlı su ile yıkanmasını şart koşar. Ziebart’ın alt koruma sistemi ile kaplanan otomobillerde bu gereksinim tamamen ortadan kalkar. Gözle görülen bütün yüzeyler ve marşpiyel profilleri ile taşıyıcı sistem profillerini içi kaplanır. Ziebart Pas Önleme Sistemi, Ömür Boyu Garanti ile uygulanır ve yılda bir kez bakım yaptırıldığında verilen bu garanti belgesi ile sağlanan tüm haklar otomobil satıldığında yeni sahibine de aynen devredilir.
  - Anti-Bakteriyel Detaylı İç Temizlik: İşlem esnasında kullanılan malzemelerin tümü çevre ve otomobil dostudur, insan sağlığı açısından tamamen zararsızdır. Döşemelerde, halılarda koku yapan kirler varsa temizleme sırasında kokunun kaynağı özel bir temizleyiciyle yok edilir. Deri döşemeler, Ziebart''ın özel deri temizleme maddesi ile temizlenir. Tavan, özel temizleme maddeleri ile silinir. Tavan kumaşının zedelenmemesi ve sarkmaması için azami özen gösterilir. Son aşamada otomobiliniz, Ozonlama İşlemiyle ÜCRETSİZ OLARAK hem bir kez daha dezenfekte edilir hem de sinmiş kötü kokulardan arındırılır.
  - Cam Filmi: ZIEBART CAM FİLMİ, uygulandığında orijinal renkli cam görünümü veren, estetik görünümünün yanında birçok yarar sağlayan bir aksesuardır. Ziebart'ın Cam Filmleri, diğer sıradan cam filmlerinin aksine, titanyum veya alüminyumdan yapılmış metalize bir tabaka da içeren toplam 5 katmandan oluşur. Bu çok katlı metalize film, koyuluk tonu fark etmeksizin güneşin kanserojen UV ışınlarını %99 oranında bloke ettiği gibi kapkaççıların camı kırıp araç içine ulaşmalarına engel oluşturur.
  Bir kaza anında kırılan camı bir bütün olarak tuttuğundan, bunların uçuşarak sürücü ve yolcuları yaralamasını büyük oranda engeller.
  - Pro-Guard Boya Koruma Filmi: PVC Malzemeden üretilmiştir. Darbe sönümlemesini ve parlaklığı ön planda tutarak, sadece koruma amaçlı üretilmektedir. 150 mikron kalınlığındaki ürün aracınızın darbelere karşı korumasını sağlarken aynı zamanda da parlak görünmesini sağlar.
  - Su İtici Ön Cam Kaplama: Ziebart’ ın bu ürünü, bütün kış boyunca yağmur ve çamurun sürücünün görüşünü engellemesini önler. İleri teknoloji ürünü bu kaplama, camla bütünleşir ve su damlalarının daha küresel şekil almasını sağlayarak yağmurun ve çamurun cama sıvaşmasını engeller. Yağışlı ve kötü hava koşulunda çok daha net bir görüş sağlayarak sürüş güvenliğini büyük oranda arttırır. Gece sürüşlerinde camın parlamasını ve prizma etkisinin oluşmasını engeller.

 • Oto Kuaför Hizmetlerinden Nasıl Yararlanabilirim?

  Oto Kuaför hizmetlerinden yararlanmak için Bulur üyesi olmanız yeterli. Bir veya birden fazla Oto Kuaför hizmetinden aynı anda yararlanabilir, kredi kartınızla kolay ve güvenli bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz.

  Bulur üzerinden Oto Kuaför hizmeti almak isteyen kullanıcılarımızın ilk olarak Bulur web sitesi üzerinden talepte bulunmaları gerekmektedir. Bu talep doğrultusunda Ziebart’a kullanıcı bilgileri ve kullanıcının almak istediği ürünlerin bilgisi tarafımızdan gönderilecektir. Saat 18:00’a kadar talep gönderen kullanıcılarımıza, bakım randevusu için aynı gün içerisinde Ziebart tarafından dönüş sağlanacaktır. Saat 18:00’dan sonra yapılacak olan taleplerde, kullanıcılarımız takip eden ilk iş gününde aranacaktır. Randevu tarihi ve saati belli olduktan sonra kullanıcılarımız belirlenen gün ve saatte Ziebart istasyonlarına giderek Oto Kuaför hizmetini alacaktır.

 • Otomobilimi Bulur’dan Almadım, Yine de Bulur’un Oto Kuaför Hizmetlerinden Yararlanabilir miyim?

  Bulur Oto Kuaför hizmetlerinden yararlanmak için Bulur üyesi olmanız yeterli. Web sitemize giriş yaptıktan sonra otomobilin için istediğin Oto Kuaför hizmetinden yararlanabilirsin.

 • Oto Kuaför Hizmetleri Türkiye’nin Her Yerinde Geçerli mi?

  Oto Kuaför hizmetlerimiz Ziebart lokasyonlarının olduğu yerlerde verilmektedir:
  - Adana
  - Ankara
  - Bursa
  - Diyarbakır Express
  - Erzurum
  - İstanbul
  o 4. Levent
  o Altunizade
  o Avcılar
  o Balat
  o Bostancı
  o Dudullu
  o Florya Express
  o Güneşli
  o Maltepe
  o Merter

  - İzmir
  - İzmit-Kocaeli
  - Kahramanmaraş Express
  - Mersin
  - Sakarya Express

Otomobil Kredisi

 • Bulur’dan Otomobil Kredisi Alabilir miyim?

  Evet, Bulur’un anlaşmalı olduğu bankalardan avantajlı faiz oranları ile otomobil kredisi alabilirsiniz. Otomobil kredisi talebinde bulunmak için Bulur üyesi olmanız yeterli.

 • Bulur’dan Nasıl Kredi Başvurusunda Bulunabilirim?

  Bulur’dan kredi başvurusunda bulunabilmek için almak istediğiniz kredi tutarını ve size uygun olacağını düşündüğünüz vade süresini belirlemeniz yeterli. Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra anlaşmalı bankamız sizi en kısa süre içerisinde arayacaktır.

 • Otomobilimi Farklı Bir Satış Kanalından Alacağım, Yine de Bulur’dan Otomobil Kredisi Hizmeti Alabilir miyim?

  Evet, Bulur’dan otomobil kredisi almak için Bulur üyesi olmanız yeterli.

Sigorta

 • Bulur’dan Trafik Sigortası ve Kasko Satın Alabilir miyim?

  Evet, otomobilinizi Bulur’dan aldıysanız, trafik sigortası ve kasko için web sitemiz üzerinden Koalay sisteminde bulunan birçok sigorta şirketinden hızlıca teklif alabilirsiniz.
  Koalay sisteminde bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun sigorta teklifi hızlıca bulunur ve poliçenizi kolayca satın almanız sağlanır. Bulur’un Koalay ile olan anlaşması, trafik sigortanızı ve kaskonuzu hızlı, kolay ve güvenli şekilde satın alabilmenizi sağlar.

 • Otomobilimi Bulur’dan Almadım, Sigorta Hizmetinden Yararlanabilir miyim?

  Hayır, Bulur Sigorta hizmetinden yararlanabilmeniz için, otomobilinizi web sitemiz üzerinden satın almış olmanız ve işleminizi “Alışı Tamamla” butona tıklayarak onaylamış olmanız gerekmektedir.

 • Neden Şasi Numarası Girmem Gerekiyor?

  Trafik Sigortası ve Kasko işlemleri otomobil özelinde yapılır. Bu nedenle ruhsatınızda bulunan şasi numaranızı sisteme girmeniz gereklidir. Sigorta şirketlerinin size en uygun teklifi verebilmesi için bu bilgiler gereklidir.

CANLI DESTEK