Bulur Hakkında

Bulur Hakkında

Otomobil alım satımını kolaylaştırmak için buradayız!

Bulur, kullanıcıların otomobil alım satım deneyimini binlerce ilan arasında kaybolmadan, nasıl daha keyifli hale getirebiliriz düşüncesiyle ortaya çıktı.

Bir Anadolu Grubu markası olan Bulur, Anadolu Grubu’nun otomotiv alanındaki tecrübesini ve gücünü de yanına alarak, otomobil almak ve satmak isteyenleri yepyeni bir iş modeli ile bir araya getiren bir e-ticaret portalı sunuyor. Bulur’a gelen kullanıcılar, vitrinlerde bulunan binlerce ilanı dolaşmak zorunda kalmadan, Bulur’a nasıl bir otomobil istediğini belirtir ya da satmak istediği otomobilin bilgilerini ekler ve sonrasını Bulur halleder. Nasıl mı? Kullanıcıların alım-satım deneyimini daha keyifli hale getirmek isteyen genç ve dinamik bir ekip ile! Bulur’un akıllı algoritması sayesinde en uygun alıcı ve satıcılar eşleşir, teklifler verilir ve alım-satım işlemlerini tamamlanır. İşte bu kadar!

Bulur’da Türkiye’de bir ilk olacak olan ikinci el otomobil alım satımının yanı sıra sıfır otomobillerin de alım-satımı yapılıyor. Sıfır otomobil satın almak isteyen kullanıcılar, vaktinin çoğunu Yetkili Satıcıları gezmeye harcamıyor; onlara bulurüzerinden ulaşarak otomobiline hızlı ve kolay bir şekilde sahip oluyor.

Akıllı algoritmaları ile kullanıcıların otomobil alıp satmaya karar verdiği ilk andan itibaren yanında olan Bulur, kullanım ihtiyaçlarına göre otomobil önerisi veriyor; otomobilini satmak isteyenlerin fiyatlandırmasını ise piyasa koşulları ve otomobilin durumuna göre sürekli öğrenen yapay zeka Otomobil Fiyatlama Motoru Carwizz ile yapıyor.

Aynı zamanda Bulur üyeleri web sitesinde yer alan Otorehber ile kapsamlı makalelere, test sürüşlerine, bilgilendirici videolara ulaşabiliyorr; Bir Bilene Sor forum alanında otomobille ilgili aklına gelen soruları sorabiliyor, yorumları okuyabiliyor ve hatta otomobil uzmanları ile görüşebiliyor.

Bulur’u rakiplerinden ayıran en önemli özelliklerinden bir diğeri de otomobil alım satımının her aşamasına dokunarak kullanıcılara kolaylık sunan Tamamlayıcı Ürünler. Bulur üyeleri Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla işbirliği içerisinde olan bulur’da kredi, sigorta, kasko ve Oto Kuaför hizmetlerinden faydalanabiliyor. Bulur ekibi, otomobil alım satımında toplulukları buluşturan tek web sitesi olmak için Tamamlayıcı Ürün ve Hizmetlerine her geçen gün yenilerini ekliyor.

Bulur, hem sıfır kilometre ve İkinci el otomobil satan kurumsal kullanıcılara hem de bireysel kullanıcılara sunduğu kullanıcı dostu arayüz ve gelişmiş teknolojilerle otomobil alımsatım sürecini tamamen dijitalleştirerek, geleneksel otomobil alım-satım sürecine meydana okuyor.

Bulur’un genç, dinamik ve heyecanlı ekibi; daha keyifli, hızlı ve pratik şekilde otomobil alıp satmak isteyen herkesin bulurda buluşması için çalışmalarına durmaksızın devam ediyor.

CANLI DESTEK